LUDOWY KLUB SPORTOWY KŁOS SŁUPIEC

JUNIORZY

Zapraszamy na nową stronę!

Turniej Halowy!
Nasi juniorzy brali udział w rozgrywanym w szczucinie turnieju halowym. Trafili Oni do mocnej grupy z zespołami Wisła Szczucin 1, Gryf Mielec oraz TBB Nieciecza. W półfinale Kłos natrafił na dobrze grający zespół z Wietrzychowic z którym przegrał 4:1 W meczu o 3 miejsce juniorzy ze Słupca wygrali 3:1 kończąc turniej na ostatnim miejscu podium. Zwycięzcami okazali się piłkarze z Niecieczy, a na drugim miejscu znaleźli się nasi pogromcy z półfinału.

Kłos  przegrywa walkowerem!

Niestety nasi piłkarze pomimo wygranej w meczu 2:3(1:2) przegrywają z Łęgovią walkowerem z powodu nieuprawnionego zawodnika.

Wysoka porażka Kłosa!

Niestety Kłos Słupiec zaliczył ogromną wpadkę z Łukvoią. Nasi piłkarze do meczu przystąpili w całkiem obiecującym składzie, a takze z szóstką na ławce rezerowych, pomimo tego mecz zakończyliśmy w ośmiu z najwyższą porażką w historii, przegrywając 14:2.
                           Kłos mecz zaczął przeciętnie, szybko stracona bramka w 3 minucie jednak nie podcieła skrzydeł naszym zawodnikom.  Jednak chwilę później  w polu karnym gości piłkę ręką zagrał obrońca, a sędzia wskazał na "11" do karnego podszedł Bator, który bez problemów umieścił piłkę w siatce. Gra zaczęła się układać, jednak spore problemy w obronie dawały się we znaki. Dobre centry , strzały z dalek o włos mijały naszą bramkę. Niestety od 25 minuty Kłos musiał radzić sobie bez naszego stopera, kótry obejrzał czerwoną kartkę, niespełna chwilę później boisko z powodu kontuzji opuścił nasz lider Dariusz Wrona. Od tamtej pory Łukovia pomału zaczynała gromić naszą drużynę. Do przerwy już przegrywaliśmy 4:1.
                          Po przerwie w Kłosie nastąpiły kolejne zmiany, a szansę gry otrzymali młodzi zawodnicy. Niestety Łukovia grała co chciała i zaczęła strzelać nam gole po golu. Można jednak przyznać iz świetnie w nasz zespół wprowadzili się Skoczylas oraz Topór, ten drugi zaś zaczął od obrony, pomocy, a mecz zakończył na bramce. Pomino takiej wysokiej porażki Kłos może się usprawiedliwić. Niestety w drugiej połowie straciliśmy my aż 10 bramek, jednak grając w 8 na lidera nie mogło być inaczej.
                           Już za tydzień zagramy kolejny mecz na własnym boisku z LZS Luszowicami, którzy w tym sezonie nie są zbyt wymagający. Liczymy na solidny wynik dla naszego zepsołu po laniu od Łukovi.

Wygrana w okrojonym składzie!

Kłos do meczu przystąpił w bardzo okrojonym składzie brakowało między innymi takich zawodników jak Sroka,Bator - pauza za kartki. Także na meczu zabrakło Wrony, Pająka, czy Łuszcza. Jednak zmiennicy pokazali na co ich stać i Kłos wygrał 6:4.
                        Od samego początku Kłos grał dobrą piłkę już na samym początku dobre zagranie Koczwańskiego do Sidura, który uderzył dobrze piłkę i zdobył ładnego gola. Niestety po tym golu, Kłos stracił dwa gole. Najpierw z główki trafił kapitan gości, i później dołożył karnego. (Stefanowicz zagranie ręką w polu karnym).
Watro dodać iz nasz bramkarz popisał się świetną obroną przy drugim rzucie karnym. Już pod koniec pierwszej połowy bramkarz gości kopnął naszego zawodnika, sędzia to zauważył i bez wahania pokazał na "11". Do karnego podszedł Sidur, który zdobył ładnego gola z rzutu karnego. Do przerwy Kłos remisował z Wietrzychowicami.
                       Drugą połowe lepiej zaczął zespół z Wietrzychowic, już na samym początku Kłos stracił bramkę. Niedługo po tym golu znów Kłos doprowadził do remisu, dobre podanie od Sidura wykorzystał nasz napastnik i zdobył wyruwnującego gola. Niestety po tym golu znów goście trafiają gola na 4:3. Od tej pory iniciatywe w meczu przejął Kłos. Najpierw bramkę zdobył Sidur, następnie Zaleński, i już na koniec meczu Stefanowicz ustanowił końcowy wynik na 6:4.
                      Ta wygrana może cieszyć bo Kłos wygrywa bez swoich najlepszych graczy. Liczymy na dobrą passę Kłosa i kolejne wygrane !

Seweryn Chrabąszcz
©

Radosław Kupiec( zagrał 45min)

Niestety Kłos przegrywa w wielkich derbach!

Niestety piłkarze Kłosa Słupiec ulegi w derbach z Wisłą Szczucin.

©
Bartosz Łuszcz 72'  Marcin Jakubek
Grzegorz Bator
Radosław Kupiec 46' Tomasz Tęczar
Dawid Zaleński 80'  Hubert Kowal

Wygrana z Ilkowicami na własnym boisku!

Kłos Słupiec w 5 kolejce podejmował drużynę z Ilkowic, która jak do tej pory raz wygrała. Warto wspomnieć, iz na meczu zabrakło kilku zawodników.
                 Kłos dobrze zaczął mecz z Ilkowicami, juz w 13 minucie za sprawą Jakubka Kłos objął prowadzenie. Niedługo po tym powinno być już 2:0, niestety nasz napastnik źle ułozył sobie piłkę, i oddał słaby strzał. Kolejna akcja miała miejscę kilka minut później, kolejny raz dobrą piłkę dostaje nasz napastnik, jednak i tym razem nie udało mu się zdobyć gola. Kłos przewazał w meczu nadal, i w następnej akcji takze Ilkowice muszą mówić o dużym szczęściu kolejna 100% szansa na strzelenie gola dla naszego zawodnika, lecz dziś to nie był dzień dla naszego napastnika. Pod koniec pierwszej połowy wynik mógł podwyższyć Tęczar, jednak i ten miał dziś słabszy dzień.
                W drugiej połowie Kłos zaczął grać coraz słabiej i zaczynał się tylko bronić. Drużyna Ilkowic swoimi atakami nie stwarzała zagrożenia dla naszej bramki, lecz nadziewała się na groźne kontry. Najpierw takiej nie wykorzystał Tęczar, a chwile później Jakubek. Ilkowice starały się wyrównać, lecz nie wiedzieli jak rozpracować linie obrony a nasi zawodnicy tylko tworzyli groźne kontry. Po faulu na Kupcu, sam poszkodowany podszedł do wolnego, znany z dobrych uderzeń wolnym Kupiec niestety takze wykonywał je bardzo słabo. 100% szanse zmarnowali takze, Bator, Sroka, Łuszcz z rzutów rożnych, a także Sidur czy Kowal z akcji.
                  Mecz ten moze cieszyć z kilku powodów, wygrywamy 1:0(1:0). Nasi zawodnicy zagrali solidnie niestety pech sprawił, ze było tylko 1:0 nie więcej. Liczymy, ze w DERBACH nasi zawodnicy rozbiją Wisłe na ich stadionie. Zapraszamy już dziś na ten mecz każdego !!

©
Tomasz Tęczar 60'  Hubert Kowal
Dawid Zaleński 46'  Radosław Kupiec

Już w tą sobote nasi juniorzy zagrają kolejny mecz. Tym razem podejmią drużynę z Ilkowic na własnym stadionie. Mecz zaplanowano na godzinę 14:00 zapraszamy serdecznie.

Pierwsza porażka na wyjeździe w tym sezonie!

Kłos Słupiec udał się do odporyszowa w bardzo okrojonym składzie, z gołą "11" oraz bramkarzem grającym na codzień na środku obrony. Już od samego początku było wiadome, ze ten mecz nie będzie należał do najłatwiejszych.
                         Od pierwszych minut Kłos starał się konstrułować akcje, jednak dobra gra obrońców Ikara nie pozwalała na to. Niestety po takich akcjach bardzo szybko stawało zagrożenie naszej bramki, szybkie kontry Ikara i groźne strzały na bramkę, jednak nie przyniosło im to skutku. W około 25minucie Jakubek sfaulował zawodnika gospodarzy w polu karnym, sędzia odgwizdał karnego. Do karnego podszedł napastnik gości, uderzył on mocno płasko po ziemi, lecz świetnie obronił ten strzał nasz bramkarz. Już pod koniec pierwszej połowy gospodarze zabawili się z naszymi obrońcami, napastnik wyszedł sam na sam z bramkarzem i nie pomylił się strzelając na 1:0. Do końca pierwszej połowy nie wydarzyło się, nic groźnego po obu stronach.
                         Drugą połowe Kłos zaczął bardzo dobrze, dośrodkowanie z pola karnego zamieszanie pod bramką przeciwnika, piłkę do siatki wpakował Stefanowicz (1:1). Niestety chwile później po prawej stronie boiska zostaje sfaulowany zawodnik gospodarzy, Ikar wykonuje rzut wolny, złe pokrycie naszych obrońców piłka z dośrodkowania dociera do zawodnika gości ten uderza i strzela drugiego gola dla Ikara. Kłos próbował z nielicznych kontr doprowadzić do resmisu jednak się to nie udało. Trzecia bramka pada takze po błędzie zawodnika z pola, Stefanowicz nie trafia w piłkę, którą przejmuje napastnik gości, ten uderza z za pola karnego i pakuję piłkę wprost w samo okienko bramkarz nie miał nic do powiedzenia przy tym strzale. Już w końcówce meczu kontaktowego gola strzela Stefanowicz. Jednak chwilę później, znów po błędzie obrońców piłkę przejmuje zawodnik Ikara, który wpada w polę karne i pakuje czwartego gola. 4:2(1:0)
                       Niestety słaba dyspozycja kadrowa nie pozwoliła na walkę z Ikarem. Mamy nadzieje, ze już za tydzień nasi zawodnicy bez zadnych problemów pokonają drużynę z Ilkowic.

W meczu Kłosa wystąpili

Lucjan Chrabąszcz

Wygrana na wyjeździe!

Nasi juniorzy udali się na mecz wyjazdowy do Luszowic by zmierzyć się jak dotąd z najsłabaszą drużynką ligi. Te stwierdzenie bardzo szybko sprawdziło się w czasie trwania meczu mecz zakończył się wynikiem (0:3) 1:6.
                          Od pierwszych minut Kłos grał dobrą piłkę, i długo nie trzebabyło czekać na gole. Już w około 10 minucie wynik spotkania otworzył Zaleński, który dostał dobre podanie od Pająka, ten minął obrońcę uderzył z około 15 metra i zdobył bramkę. Niedługo po golu naszego napastnika padła druga bramka, dobre rozpoczęcie z "piątki" Stefanowicz zgrywa piłkę do Łachuta, ten centruje, piłka trafia do Pająka, który mija kilku zawodników i pakuje drugiego gola. Następna akcja ma miejsce z rzutu rożnego, po dośrodkowaniu Kupca do piłki dochodzi Pająk jednak uderzy zbyt słabo z głowy by zaskoczyć bramkarza. Następna akcja ma miejscę, takze z rzutu rożnego wzów dośrodkowywuje, obrońcy wybijają piłkę, która trafia do Batora ten długo się nie zastanawia oddaje strzał, lecz piłka przeleciała nad tyczką. kolejna akcja ma miejsce w środku pola, Bator zagrywa do Stefanowicza, który okiwał obrońców oraz bramkarza i bez porblemów wpakował piłkę do pustej bramki. Do końca pierwszej połowy Kłos przewazał nad Luszowicami, niestety nie udało się zdobyć kolejnego gola.
                          W drugiej połowie Kłos zaczął od wysokiego presingu co szybko przyniosło efekt Koczwański zagrywa dobrą piłkę do Pająka, ten wpada w pole karne, wykłada sobie piłkę i pokonuje bezradnego w tym meczu goolkipera gospodarzy. Niedługo po tym golu kolejna akcja napędzana prawą stroną boiska, zagranie od Łachuta do Wrony ten ścina w bok wrzuca, obrońca Luszowic niefortunnie wybija i po jego wybiciu piłka ląduje w siatce własnej bramki. Następna akcja ma miejsce w środku pola bramkarz wybija z "piątki" piłkę przejmuje Wrona, zagrywa do Zaleńskiego ten wpada w pole karne jednak uderza niecelnie. Następna akcja rozgrywana jest, także
w środku pola, Wrona zostaje sfaulowany do rzutu wolnego podchodzi Radosław Kupiec, który trafia ładnego gola z okolic 30 metra. W ostatnich minutach meczu Luszowice zaczęły atakować co przyniosło skutek, dośrodkowanie z rzutu rożnego, źle pokryci zawodnicy, piłkę głową uderza zawodnik Luszowic ta leci w stronę bramki gdzie ustawiony był Łuszcz, ten niestety nie trafia w piłkę by ją wybić a piłka trafia do siatki i ustala wynik 1:6 dla Kłosa Słupiec.
                           Wynik spotkania może cieszyć, iż nasi zawodnicy w drugim wyjeździe wygrywają wysoko. W te sobote zmierzą się z Ikare Odporyszów, gdzie na pewno będą chcieli wygrać wysoko i zdobyć kolejne trzy punkty.

Bartłomiej Pająk  60'  Maricn  Jakubek
Radosław Kupiec   70'  Lucjan Chrabąszcz
Patryk Stefanowicz   70'  Hubert Kowal

Nasi piłkarze mecz w ramach 3 kolejki rozegrają w Luszowicach 07.09.2016 (środa) o godzinie 17. Nasi piłkarze na pewno będą chcieli zgarnąć komplet po srogiej porazcę z Łęgovią. Liczymy na wysokie zwycięstwo, oraz na wysoką frekwencję zawodników!

Porażka Kłosa na własnym stadionie!

Niestety Kłos przegrywa z Łęgovią na własnym stadionie 1:5(0:1). Wynik mógłbyć całkowicie inny gdyby Kłos zagrał pełnym składem. W naszej drużynie zabrakło Bartłomieja Pająka Kamila Koczwańskiego Dariusza Wrony czy też kontuzjowanego Patryka Stefanowicza.
                           Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla Kłosa, pomimo słabej kadry. Nasi zawodnicy mogli objąć prowadzenie już w 10minucie, kiedy z rzutu rożnego Kupiec wrzucił piłkę ta trafiła do Batora ten jednak nie znaczenie się pomylił a piłka otarła się o tyczkę. Następnie dobrym strzełem z dystansu popisał się Łuszcz, jednak bramkarz obronił jego strzał. Kolejna akcja miała miejsce na lewej stronie pomocy, rozpoczęcie z piątki, Łuszcz zagrywa prostopadłą piłkę do Kupca, ten schodzi do środka kiwając 2 zawodników gości, oddaje strzeł lecz piłka zostaje zablokowana przez stopera gości. Kolejna akcja dla naszego zespołu ma miejsce w około 30 minucie Kolejne dobrze dośrodkowanie Kupca z rzutu rożnego, piłka trafia do Sroki ten niestety także się myli. Goście po tej akcji odpowiadają szybką kontrą, lecz bramkarz pewnie broni. Po rożnym gości piłkę wybijają nasi zawodnicy, jednak prędko goście przejmują piłkę i uderzają na bramkę, strzał jednak był bardzo nie celny. Po wznowieniu z piątki, walkę w środku pola przegrywa Topór szybka kontra prawą stroną, lecz Sroka przerywa akcje faulują zawodnika gości, dla gości zostaje podytkowany rzut wolny. Napastnik gości podchodzi do wolnego, jednak jego strzał okazuje się nie celny. Szybkie wznowienie wykopem naszego bramkarza, piłke dostaje nasz napastnik, kiwa obrońców gości oddaje strzał, jedank także okazuje się on nie celnym. W ostatniej minucie pierwszej połowy po stracie w środku pola piłkę wysuwa zawodnik gości ta trafia do napastnika, który pewnie zamienia te sytuacje na gola.
                            Druga część spotkania zaczyna się dobrze, niestety długo to nie trwało. Od 55 minuty Łęgovia zdominowała całkowicie Kłos. Niestety nasi zawodnicy byli już wyczerpani po pierwszej połowie i nie dali rady walczyć do końca z Łęgovią, która miała pełną ławkę rezerwowych. Kłos próbował kontrować, jednak pojedyńczę akcje nie przynosiły skutku. Piłkarze gości w łatwy sposób zdobyli 4 bramki. Dla naszej drużyny honorowego gola trafił Dawid Zaleński.
                             Mamy nadzieje, ze w następnym meczu z LZS Luszowicami kadra Kłosa będzie pełna i pozwoli ona na zdobycie 3 punktów.

Bartosz Łuszcz 67'

Mateusz Marchewczyk 63'  Hubert Kowal

Wygrana na inauguracje sezonu!

Kłos Słupiec znakomicie rozpoczyna sezon. Nasza drużyna pierwsz mecz rozegrała w Łukowej wygrywając 2:5(0:1).
                            Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla naszej drużyny, liczne akcje skrzydłami jednak nie przynosiły skutku. Pierwszą groźną sytuacje Kłos miał na samym początku gry, piłkę do Pająka zagrał Wrona, ten okiwał kilku zawodników, lecz uderzył ponad bramką. Niedługo po tej akcji piłkę na prawej stronie odebrał Łachut, który zagrał piłkę do Stefanowiczów ten także okiwał kilku zawodników zagrał do Zaleńskiego, który wystawił piłkę Koczwańskiemu, ten niestety źle uderzył piłkę. Po rozpoczęciu gry przez gospodarzy dobra akcja lewą stroną gospodarzy, dwóch zawodników Łukovi znalazło się sam na sam z naszym bramkarzem, zawodnik Łukovi nie czekał długo oddał mocny strzał na naszą bramkę dla naszego szczęścia piłka zatrzymała się na tyczce. Następna akcja przyniosła zasłużonego gola dla naszej drużyny, rozpoczęcie z "piątki" Wrona zagrywa do Kupca, ten mu odgrywa, Wrona kiwa kilku zawodników Łukovi wpada w pole karne i zdobywa gola. Do końca pierwszej połowy Kłos próbował strzelić drugą bramkę niestety nam się to nie udało.
                            Po zmianie stron Kłos zaczął grać wysokim presingiem i na efekty nie trzeba było długo czekać. piłkę w środku pola odebrał Wrona, zagrał on piłkę do Koczwańskiego ten uderzył jednak jego strzał został zablokowany piłka jednak znów trafiła do Wrony, ten zrobił zwód uderzył z dalszej odległości i zdobył drugiego gola. Niestety po tym dobrym rozpoczęciu Kłos zaczął się bronić. Sroka stracił piłkę po wyprowadzaniu na 20 metrze, zawodnik Łukovi zagrał prostopadłą piłkę do swojego napastnika, który wpadł z piłką w pole karne. Niestety Bator chcąc odebrać mu piłkę go sfaulował, sędzia podyktował "11". Zawodnik gospodarzy się nie pomylił i wykorzytał karnego. Jeszcze przez kilka minut Kłos się tylko bronił. Po szybkim wznowieniu naszego bramkarza Wrona zagrał do Zaleńskiego, który wjechał w pole karne i podwyższył na 1:3. Nie długo po tym golu Zaleński zanotował kolejnego gola na swoje konto. Nasz bramkarz z "piątki" rozpoczął gre piłka trafiła do Zaleńskiego, ten się nie pomylił i strzelił na 1:4. Po tej bramce gospodarze zbyt łatwo rozprowadzili akcje i pokonali naszego bramkarza. Już pod koniec spotkania  szybka akcja Batora, który zagrywa do Wrony ten mu odgrywa ten uderza fatalnie piłkę, która trafia do Chrabąszcza, ten dośrodkowywuje Zaleńskiemu, który pokonuje bramkarza i ustala wynik spotkania jednocześnie notują hat- tricka.
                              Już w tą sobote nasi juniorzy zagrają na własnym stadionie z drużyną Łęgu Tarnowskiego. Mecz zaplanowano na godzinę 11:00. Zapraszamy serdecznie!

©
Bartosz Łuszcz  51'  Marcin Jakubek
Kamil Koczwański   65'
Patryk Stefanowicz  85'

Juniorzy rozpoczynają sezon!

Juniorzy Kłos na pierwszy mecz udadzą się do Łukowej, aby zmierzyć się z tamtejszą drużyną Łukovi. Liczymy na dobre otwarcie sezonu i wysoką wygraną naszego zepsołu. Spotkanie zaplanowano na 24.08.2016 (tj. środa) o godzinie 18:00 w Łukowej. Zaś już za tydzień w środe nasza drużyna zmierzy się już na własnym stadionie z drużyną Łęgovi Łęgu Tarowskiego o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy!

Transfery:
Do naszego klubu zawitał zawodnik Wisły Szczucin Dariusz Wrona, który został wypożyczony na cały sezon. Także do Kłosa przechodzą już definitywnie Chrabąszcz, Bator, Koczwański, Łachut którzy tamten sezon grali jako zawodnicy wypożyczeni, także z Wisły Szczucin. W Kłosie znalazło się także kilku młodych zawodników, warto wspomieć iż treningi wznowił Bartłomiej Pająk co dobrze wróży na rozpoczynający się sezon. Liczymy bardzo na tych zawodników, mamy nadzieje, ze po zakończeniu sezou to właśnie nasi piłkarze będą się cieszyć z awansu do wyższej ligi.

W drugim sparingu nasi Juniorzy przegrali z drużyną Piasta Wadowice Górne 6:3(4:0).
Kłos na mecz wybrał się "gołą 11" dodatkowo w kadrze znalazło się 4 młodych zawodników. W drugiej części meczu Kłos grał w 10 chwilami 9.
                         Pierwsza połowa zaczęła się fatalnie dla naszych piłkarzy, błędy w środku pola i niestety stracimy szybko dwie bramki. Kłos starał utrzymywać się przy piłce, niestety nie przynosiło to skutków każda próba zagrania na napastnika czy skrzydłowego była przerywana. Natomiast Piast czały czas kontratakował nasz zespół. Dobrze znów w bramce spisywał się testowany bramkarz. Niestety po głupich błędach przy wyprowadzaniu piłki straciliśmy jeszcze dwie bramki.
                         Drugą połowe byliśmy zmuszeni grać w 10 chwilami 9. Lecz to nie przeszkodziło w tym aby zdobyć 3 bramki z rzędu. Duza determinacja i zaangażowanie naszych zawodników przynosiła skutki. Kłos mógł doprowadzić nawet do remisu, niestety brakowało wykączenia u naszych zawodników. Można śmiało przyznać iż nasi młodzi zawodnicy zaprezętowali się dość przyzwoicie.
                          Niestety po tym meczu urazów nabawili się nasi stoperzy co nie wróży optymistycznie na rozpoczynający się sezon.

Zawodnik Testowany
Maciej Topór
Łukasz Rój 46'
Konrad Gacek

Poznaliśmy terminarz ligi wraz z godzinami meczów. Pierwszy mecz Kłos zagra na wyjeździe z drużyną Łukovi o godzinie 18:00 24.08.2016 (środa). Warto wspomieć iż w 6 kolejce dojdzie do derbów gminy. Kłos zagra z Wisłą Szczucin w Szczucinie. Na ten mecz serdecznie zapraszamy już dziś.

Piłkarze Kłosa wznawiają sezon. W pierwszym sparingu z Brzozą Brzezówka Kłos odniósł zwycięstwo 5:2 (4:1) W Kłosie wystąpili nowi piłkarze, którzy zaprezętowali się z dobrej strony.
                            Mecz dla Kłosa rozpoczął się bardzo dobrze, iż na samym początku sędzia odgwizdał faul w polu karnym został podyktowany rzut karny. Do rzutu karnego podszedł sam poszkodowany Stefanowicz, który pewnie wykorzystał "11". Kłos trzymał wysoki presing i nie dawał rozgrywać piłki na własnej połowie. Nie dokładne podania Brzozy od razu stawały się szybkimi kontratakami naszych piłkarzy. Po szybkim kontrataku lewą stroną piłkę do Łachuta zgrał Tęczar a Łachut strzałem z dystansu zbdobył drugiego gola dla Słupca. Nie długo po drugim golu pada trzecia bramka. Przejęcie w środku pola przez Wrone który dalekim podaniem zagrywa do Zaleńskiego, ten przyjmuje i oddaje mocny strzał po ziemi po którym Kłos prowadzi 3:0. Po bramce Zaleńskiego Kłos się rozluźnił, jednak świetna gra naszych stoperów zatrzymywała ataki gości. Po jednym z kontrataków Kupiec podwszył wynik na 4:0. Już w końcówce pierwszej połowy sędzia podyktował "11" dla gości po zagraniu ręką w polu karnym. Zawodnik Brzozy nie pomylił się i pewnym strzałem wpakował piłkę do bramki. Do przerwy utrzymał się już wynik 4:1.
                              Po przerwie Kłos wyszedł zmotywowany i pierwsze kilka minut świetnie klepał piłkę. Niestety po uderzeniu przez zawodnika Brzozy piłki z około 50m nasz bramkarz został zaskoczony a piłka, która odbiła się jeszcze od tyczki wpadła do naszej bramki. Brzoza zaczęła atakować naszą bramkę, lecz świetnie w obronie grał cały zespół a nasz testowany zawodnik bronił dobrze. Po długim podaniu Batora Skoczylas przejął piłkę przelobował bramkarza i ustalił wynik spotkania na 5:2.
                               Mamy nadzieje, ze w lidzę nasi piłkarze zaprezentują się z dobrej strony i wywalczą awans do wyżeszj ligi.