Terminarz rozgrywek ligi: ŻABNO: II LIGA OKRĘGOWA A2 JUNIOR
RUNDA II
Kolejka 11 w dniach 01-04-2017/02-04-2017
41
|
Kłos Słupiec
|
- Ikar Odporyszów
|
____-__-__
|
|
|
|
42
|
PAUZA
|
- Ilkowice
|
____-__-__
|
|
|
|
43
|
Łęgovia Łęg Tarnowski
|
- Wisła Szczucin
|
____-__-__
|
|
|
|
44
|
Łukovia Łukowa
|
- Wietrzychowice
|
____-__-__
|
|
|
|
Kolejka 12 w dniach 08-04-2017/09-04-2017
45
|
Ikar Odporyszów
|
- Łukovia Łukowa
|
____-__-__
|
|
|
|
46
|
Wietrzychowice
|
- Łęgovia Łęg Tarnowski
|
____-__-__
|
|
|
|
47
|
Wisła Szczucin
|
- PAUZA
|
____-__-__
|
|
|
|
48
|
Ilkowice
|
- Kłos Słupiec
|
____-__-__
|
|
|
|
Kolejka 13 w dniach 22-04-2017/23-04-2017
49
|
Ilkowice
|
- Ikar Odporyszów
|
____-__-__
|
|
|
|
50
|
Kłos Słupiec
|
- Wisła Szczucin
|
____-__-__
|
|
|
|
51
|
PAUZA
|
- Wietrzychowice
|
____-__-__
|
|
|
|
52
|
Łęgovia Łęg Tarnowski
|
- Łukovia Łukowa
|
____-__-__
|
|
|
|
Kolejka 14 w dniach 29-04-2017/30-04-2017
53
|
Ikar Odporyszów
|
- Łęgovia Łęg Tarnowski
|
____-__-__
|
|
|
|
54
|
Łukovia Łukowa
|
- PAUZA
|
____-__-__
|
|
|
|
55
|
Wietrzychowice
|
- Kłos Słupiec
|
____-__-__
|
|
|
|
56
|
Wisła Szczucin
|
- Ilkowice
|
____-__-__
|
|
|
|
Kolejka 15 w dniach 06-05-2017/07-05-2017
57
|
Ikar Odporyszów
|
- Wisła Szczucin
|
2017-05-06
|
|
|
|
58
|
Ilkowice
|
- Wietrzychowice
|
2017-05-06
|
|
|
|
59
|
Kłos Słupiec
|
- Łukovia Łukowa
|
2017-05-06
|
|
|
|
60
|
PAUZA
|
- Łęgovia Łęg Tarnowski
|
____-__-__
|
|
|
|
Kolejka 16 w dniach 13-05-2017/14-05-2017
61
|
PAUZA
|
- Ikar Odporyszów
|
____-__-__
|
|
|
|
62
|
Łęgovia Łęg Tarnowski
|
- Kłos Słupiec
|
2017-05-13
|
|
|
|
63
|
Łukovia Łukowa
|
- Ilkowice
|
2017-05-13
|
|
|
|
64
|
Wietrzychowice
|
- Wisła Szczucin
|
2017-05-13
|
|
|
|
Kolejka 17 w dniach 20-05-2017/21-05-2017
65
|
Ikar Odporyszów
|
- Wietrzychowice
|
2017-05-20
|
|
|
|
66
|
Wisła Szczucin
|
- Łukovia Łukowa
|
2017-05-20
|
|
|
|
67
|
Ilkowice
|
- Łęgovia Łęg Tarnowski
|
2017-05-20
|
|
|
|
68
|
Kłos Słupiec
|
- PAUZA
|
____-__-__
|
|
|
|
Kolejka 18 w dniach 27-05-2017/28-05-2017
69
|
Kłos Słupiec
|
- Ikar Odporyszów
|
2017-05-27
|
|
|
|
70
|
PAUZA
|
- Ilkowice
|
____-__-__
|
|
|
|
71
|
Łęgovia Łęg Tarnowski
|
- Wisła Szczucin
|
2017-05-27
|
|
|
|
72
|
Łukovia Łukowa
|
- Wietrzychowice
|
2017-05-27
|
|
|
|
Kolejka 19 w dniach 03-06-2017/04-06-2017
73
|
Ikar Odporyszów
|
- Łukovia Łukowa
|
2017-06-03
|
|
|
|
74
|
Wietrzychowice
|
- Łęgovia Łęg Tarnowski
|
2017-06-03
|
|
|
|
75
|
Wisła Szczucin
|
- PAUZA
|
____-__-__
|
|
|
|
76
|
Ilkowice
|
- Kłos Słupiec
|
2017-06-03
|
|
|
|
Kolejka 20 w dniach 10-06-2017/11-06-2017
77
|
Ilkowice
|
- Ikar Odporyszów
|
2017-06-10
|
|
|
|
78
|
Kłos Słupiec
|
- Wisła Szczucin
|
2017-06-10
|
|
|
|
79
|
PAUZA
|
- Wietrzychowice
|
____-__-__
|
|
|
|
80
|
Łęgovia Łęg Tarnowski
|
- Łukovia Łukowa
|
2017-06-10
|
|
|
|
Kolejka 21 w dniach 17-06-2017/18-06-2017
81
|
Ikar Odporyszów
|
- Łęgovia Łęg Tarnowski
|
2017-06-17
|
|
|
|
82
|
Łukovia Łukowa
|
- PAUZA
|
____-__-__
|
|
|
|
83
|
Wietrzychowice
|
- Kłos Słupiec
|
2017-06-17
|
|
|
|
84
|
Wisła Szczucin
|
- Ilkowice
|
2017-06-17
|
|
|
|
Terminarz rozgrywek ligi: ŻABNO: II LIGA OKRĘGOWA A2 JUNIOR
RUNDA I stan na 11.08.2016 po zmianach
Kolejka 1 w dniach 20-08-2016/21-08-2016
1
|
Wisła Szczucin 3:0(walkower)
|
- Ikar Odporyszów
|
2016-08-20
|
11:00
|
|
|
2
|
Wietrzychowice 2:0
|
- Ilkowice
|
2016-08-20
|
14:00
|
|
|
3
|
Łukovia Łukowa 2:5
|
- Kłos Słupiec
|
2016-08-24
|
18:00
|
|
|
4
|
Łęgovia Łęg Tarnowski 7:1
|
- Luszowice Luszowice
|
2016-08-23
|
18:00
|
|
|
Kolejka 2 w dniach 27-08-2016/28-08-2016
5
|
Ikar Odporyszów 3:0(walkower)
|
- Luszowice Luszowice
|
2016-08-27
|
11:00
|
|
|
6
|
Kłos Słupiec 1:5
|
- Łęgovia Łęg Tarnowski
|
2016-08-27
|
11:00
|
|
|
7
|
Ilkowice 1:3
|
- Łukovia Łukowa
|
2016-08-31
|
18:00
|
|
|
8
|
Wisła Szczucin 1:4
|
- Wietrzychowice
|
2016-08-27
|
12:30
|
|
|
Kolejka 3 w dniach 03-09-2016/04-09-2016
9
|
Wietrzychowice 11:1
|
- Ikar Odporyszów
|
2016-09-03
|
14:00
|
|
|
10
|
Łukovia Łukowa 9:0
|
- Wisła Szczucin
|
2016-09-07
|
17:00
|
|
|
11
|
Łęgovia Łęg Tarnowski
|
- Ilkowice
|
2016-10-29
|
17:00
|
|
|
12
|
Luszowice Luszowice 1:6
|
- Kłos Słupiec
|
2016-09-07
|
11:00
|
|
|
Kolejka 4 w dniach 10-09-2016/11-09-2016
13
|
Ikar Odporyszów 4:2
|
- Kłos Słupiec
|
2016-09-10
|
11:00
|
|
|
14
|
Ilkowice 6:2
|
- Luszowice Luszowice
|
2016-09-10
|
11:00
|
|
|
15
|
Wisła Szczucin 1:4
|
- Łęgovia Łęg Tarnowski
|
2016-09-10
|
10:00
|
|
|
16
|
Wietrzychowice 2:2
|
- Łukovia Łukowa
|
2016-09-10
|
14:00
|
|
|
Kolejka 5 w dniach 17-09-2016/18-09-2016
17
|
Łukovia Łukowa 4:1
|
- Ikar Odporyszów
|
2016-09-21
|
17:00
|
|
|
18
|
Łęgovia Łęg Tarnowski 2:2
|
- Wietrzychowice
|
2016-09-20
|
17:00
|
|
|
19
|
Luszowice Luszowice 3:3
|
- Wisła Szczucin
|
2016-09-17
|
11:00
|
|
|
20
|
Kłos Słupiec 1:0
|
- Ilkowice
|
2016-09-17
|
14:00
|
|
|
Kolejka 6 w dniach 24-09-2016/25-09-2016
21
|
Ikar Odporyszów 5:2
|
- Ilkowice
|
2016-09-24
|
11:00
|
|
|
22
|
Wisła Szczucin 3:0
|
- Kłos Słupiec
|
2016-09-21
|
17:00
|
|
|
23
|
Wietrzychowice przełożony
|
- Luszowice Luszowice
|
2016-04-01
|
14:00
|
|
|
24
|
Łukovia Łukowa 7:1
|
- Łęgovia Łęg Tarnowski
|
2016-09-28
|
17:00
|
|
|
Kolejka 7 w dniach 01-10-2016/02-10-2016
25
|
Łęgovia Łęg Tarnowski 11:0
|
- Ikar Odporyszów
|
2016-10-04
|
17:00
|
|
|
26
|
Luszowice Luszowice 2:4
|
- Łukovia Łukowa
|
2016-10-01
|
14:00
|
|
|
27
|
Kłos Słupiec 6:4
|
- Wietrzychowice
|
2016-10-01
|
11:00
|
|
|
28
|
Ilkowice 4:4
|
- Wisła Szczucin
|
2016-10-01
|
11:00
|
|
|
Kolejka 8 w dniach 08-10-2016/09-10-2016
29
|
Ikar Odporyszów 1:6
|
- Wisła Szczucin
|
2016-10-08
|
11:00
|
|
|
30
|
Ilkowice 1:4
|
- Wietrzychowice
|
2016-10-08
|
11:00
|
|
|
31
|
Kłos Słupiec 2:14
|
- Łukovia Łukowa
|
2016-10-08
|
11:00
|
|
|
32
|
Luszowice Luszowice 2:4
|
- Łęgovia Łęg Tarnowski
|
2016-10-08
|
14:00
|
|
|
Kolejka 9 w dniach 15-10-2016/16-10-2016
33
|
Luszowice Luszowice 0:4
|
- Ikar Odporyszów
|
2016-10-15
|
11:00
|
|
|
34
|
Łęgovia Łęg Tarnowski (3:0 vo)
|
- Kłos Słupiec
|
2016-11-05
|
11:00
|
|
|
35
|
Łukovia Łukowa 5:2
|
- Ilkowice
|
2016-10-19
|
16:00
|
|
|
36
|
Wietrzychowice 3:1
|
- Wisła Szczucin
|
2016-10-15
|
14:00
|
|
|
Kolejka 10 w dniach 22-10-2016/23-10-2016
37
|
Ikar Odporyszów 1:9
|
- Wietrzychowice
|
2016-10-22
|
11:00
|
|
|
38
|
Wisła Szczucin 2:10
|
- Łukovia Łukowa
|
2016-10-22
|
14:00
|
|
|
39
|
Ilkowice 1:3
|
- Łęgovia Łęg Tarnowski
|
2016-10-22
|
11:00
|
|
|
40
|
Kłos Słupiec 7:6
|
- Luszowice Luszowice
|
2016-10-22
|
11:00
|
|
|
|